Pellet Drzewny "Premium" Rumia - Oferta nr 99771 - Oferteo.pl

Pellet Drzewny "Premium"Cena brutto: 820.00 PLN
do uzgodnienia

"Pellet Drzewny Premium" 8mm lub 6mm o najwyższej kaloryczności 19400 MJ/kg.

"Pellet Drzewny Premium" to najwyższej jakości granulat drzewny wytwarzany wyłącznie z selekcjonowanej trociny stolarskiej.Dostępny w 3 gatunkach : bukowo-dębowy, świerkowo-sosnowy oraz mieszany. Nowoczesne linie technologiczne do produkcji pelletu pozwalają nam uzyskać najwyzszej jakości produkt spełniający normę DIN PLUS oraz normę EN PLUS A1. Pellet pakowany jest w foliowe - solidne i nowoczesne 15 kg worki.


"Pellet Drzewny Premium" - spełnia najwyższe standardy jakościowe i głownie jest produkowany pod indywidualne zamówienia.

Granulat drzewny pellet stanowi wydajny i tani opał wytwarzany w 100% z drewna. Jego źródłem jest biomasa w postaci trocin, wiórów i innych odpadów wyłącznie drzewnych. Ogrzewanie granulatem drzewnym jest bardzo opłacalne w stosunku do innych nośników energii. Gwarantuje dwukrotnie większe oszczędności w przypadku stosowania oleju opałowego lub gazu, dzięki niskiej zawartości wilgoci, popiołów i substancji szkodliwych dla środowiska oraz wysokiej wartości energetycznej.

Z całej tony zostaje zaledwie garstka ekologicznego popiołu.

Polska, Rumia
Ekoplex
Gotówka
1 dzień
1 worek
DinPlusCertCo,En Plus A1
Ekoplex
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2484